Cennik
  Wymienniki Ciepła - Akcesoria

IZOLACJE DO WYMIENNIKÓW CIEPŁA JAD

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
PFI JAD X(K) 2.11.08.682101-0005265
PFI JAD X(K) 2.112101-0004265
PFI JAD (K) 3.182101-0021310
PFI JAD X(K) 3.18.08.752101-0007310
PFI JAD X(K) 3.182101-0006310
PFI JAD (K) 5.362101-0022310
PFI JAD X(K) 5.38.08.712101-0009310
PFI JAD X(K) 5.382101-0008310
PFI JAD (K) 6.502101-0024355
PFI JAD (K) 6.502101-0024355
PFI JAD X(K) 6.50.08.722101-0012355
PFI JAD X(K) 6.502101-0011355
PFI JAD X(K) 6.502101-0011355
PFI JAD X(K) 9.88.08.652101-0015400
PFI JAD X(K) 9.88.08.852101-0016400
PFI JAD X(K) 9.882101-0014400
PFI JAD X(K) 9.882101-0014400
PFI JAD X(K) 12.114.08.502101-0018665
PFI JAD X(K) 12.114.08.602101-0019665
PFI JAD X(K) 12.114.08.752101-0020665
PFI JAD X(K) 12.1142101-0017665
PFI JAD X(K) 12.1142101-0017665
PFI S0 X(K)2101-0010310
PFI S1 (K)2101-0025310
PFI S1 X(K)2101-0013310
PHI H1 (K)2101-0002265

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
AMWI JAD X(K) 2.11.08.682101-00761235
AMWI JAD X(K) 2.112101-00771235
AMWI JAD (K) 3.182101-00781280
AMWI JAD X(K) 3.18.08.752101-00791370
AMWI JAD X(K) 3.182101-00801370
AMWI JAD (K) 5.362101-00811370
AMWI JAD X(K) 5.38.08.712101-00821370
AMWI JAD X(K) 5.382101-00831370
AMWI JAD (K) 6.502101-00841500
AMWI JAD (K) 6.502101-00841500
AMWI JAD X(K) 6.50.08.722101-00851500
AMWI JAD X(K) 6.502101-00861500
AMWI JAD X(K) 6.502101-00861500
AMWI JAD X(K) 9.88.08.652101-00871545
AMWI JAD X(K) 9.88.08.852101-00881545
AMWI JAD X(K) 9.882101-00891545
AMWI JAD X(K) 9.882101-00891545
AMWI JAD X(K) 12.114.08.502101-00901635
AMWI JAD X(K) 12.114.08.602101-00911635
AMWI JAD X(K) 12.114.08.752101-00921635
AMWI JAD X(K) 12.1142101-00931635
AMWI JAD X(K) 12.1142101-00931635
AMWI S0 X(K)2101-00951370
AMWI S1 (K)2101-00961370
AMWI S1 X(K)2101-0097-9999

OznacznieOpis
PFI pianka poliuretanowa 135°C
AMWIwełna mineralna pokryta aluminium 250°C
EFIetylenowa pianka izolacyjna pokryta poliestrem


IZOLACJE DO PŁYTOWYCH LUTOWANYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA L-line i LUNA

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LA12-10-202102-0699400
APFI LA12-21-402102-0700400
APFI LA12-41-602102-0701400
   
APFI LA14-10-202102-0042400
APFI LA14-21-402102-0043400
APFI LA14-41-602102-0044400
   
APFI LA22-10-202102-0046420
APFI LA22-21-402102-0047420
APFI LA22-41-602102-0048420
   
APFI LA34-10-202102-0387445
APFI LA34-21-402102-0388445
APFI LA34-41-602102-0389445
   
APFI LH40-10-202102-0782445
APFI LH40-21-402102-0783445
APFI LH40-41-602102-0784445
   
APFI LM110-10-202102-0772600
APFI LM110-21-402102-0773665
APFI LM110-41-602102-0774710
APFI LM110-61-802102-0775775
APFI LM110-81-1002102-0776820
APFI LM110-101-1202102-0777885
APFI LM110-121-1402102-0778930
APFI LM110-141-1602102-0779995
APFI LM110-161-1802102-07801040
APFI LM110-181-2002102-07811105

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LB31-10-202102-0050400
APFI LB31-21-402102-0051420
APFI LB31-41-602102-0052445
APFI LB31-61-802102-0053465
APFI LB31-81-1002102-0054490
APFI LB31-101-1202102-0055510
APFI LB31-121-1402102-0056530
APFI LB31-141-1502102-0057555
   
APFI LB47-10-202102-0058465
APFI LB47-21-402102-0059510
APFI LB47-41-602102-0060530
APFI LB47-61-802102-0061575
APFI LB47-81-1002102-0062600
APFI LB47-101-1202102-0063640
APFI LB47-121-1402102-0064665
APFI LB47-141-1502102-0065710
   
APFI LB60-10-202102-0066575
APFI LB60-21-402102-0067620
APFI LB60-41-602102-0068665
APFI LB60-61-802102-0069710
APFI LB60-81-1002102-0070750
APFI LB60-101-1202102-0071795
APFI LB60-121-1402102-0072840
APFI LB60-141-1502102-0073885

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LC110-10-202102-0074600
APFI LC110-21-402102-0075665
APFI LC110-41-602102-0076710
APFI LC110-61-802102-0077775
APFI LC110-81-1002102-0078820
APFI LC110-101-1202102-0079885
APFI LC110-121-1402102-0080930
APFI LC110-141-1602102-0081995
APFI LC110-161-1802102-00821040
APFI LC110-181-2002102-04631105
   
APFI LC170-10-202102-0338930
APFI LC170-21-402102-0339995
APFI LC170-41-602102-03401060
APFI LC170-61-802102-03411125
APFI LC170-81-1002102-03421195
APFI LC170-101-1202102-03431260
APFI LC170-121-1402102-03441325
APFI LC170-141-1602102-03451390
APFI LC170-161-1802102-03461460
APFI LC170-181-2002102-04641525
   
APFI LJ30-10-202102-0864400
APFI LJ30-21-402102-0865400
APFI LJ30-41-602102-0866400
   
APFI LD235-202102-08371105
APFI LD235-302102-08381150
APFI LD235-402102-08391195
APFI LD235-502102-08401235
APFI LD235-602102-08411280
APFI LD235-702102-08421325
APFI LD235-802102-08431370
APFI LD235-902102-08441415
APFI LD235-1002102-08451460
APFI LD235-1102102-08461500
APFI LD235-1202102-08471545
APFI LD235-1302102-08481590
APFI LD235-1402102-08491635
APFI LD235-1502102-08501680
APFI LD235-1602102-08511720
APFI LD235-1702102-08521765
APFI LD235-1802102-08531810
APFI LD235-1902102-08541855
APFI LD235-2002102-08551900
APFI LD235-2102102-08561945
APFI LD235-2202102-08571985
APFI LD235-2302102-08582030
APFI LD235-2402102-08592075
APFI LD235-2502102-08602120
APFI LD235-2602102-08612165
APFI LD235-2702102-08622205
APFI LD235-2802102-08632250
   
APFI LE400-402102-07991765
APFI LE400-502102-08001855
APFI LE400-602102-08011945
APFI LE400-702102-08022030
APFI LE400-802102-08032120
APFI LE400-902102-08042205
APFI LE400-1002102-08052295
APFI LE400-1102102-08062385
APFI LE400-1202102-08072470
APFI LE400-1302102-08082560
APFI LE400-1402102-08092650
APFI LE400-1502102-08102735
APFI LE400-1602102-08112825
APFI LE400-1702102-08122915
APFI LE400-1802102-08133000
APFI LE400-1902102-08143090
APFI LE400-2002102-08153180
APFI LE400-2102102-08163265
APFI LE400-2202102-08173355
APFI LE400-2302102-08183440
APFI LE400-2402102-08193530
APFI LE400-2502102-08203620
APFI LE400-2602102-08213705
APFI LE400-2702102-08223795
APFI LE400-2802102-08233885
APFI LE400-2902102-08243970
APFI LE400-3002102-08254060
APFI LE400-3102102-08264150
APFI LE400-3202102-08274235
APFI LE400-3302102-08284325
APFI LE400-3402102-08294410
APFI LE400-3502102-08304500
APFI LE400-3602102-08314590
APFI LE400-3702102-08324675
APFI LE400-3802102-08334765
APFI LE400-3902102-08344855
APFI LE400-4002102-08354940

OznacznieOpis
APFIpianka poliuretanowa pokryta aluminium 135°C


IZOLACJE DO PŁYTOWYCH LUTOWANYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA R-line

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
RNI RA12/RHA122106-0075245
RNI RA14/RHA142106-0003245
RNI RA22/RHA222106-0006265
RNI RA34/RHA342106-0009310
RNI RB31/RHB312106-0014355
RNI RB47/RHB472106-0019400
RNI RB60/RHB602106-0024445
RNI RC110/RHC1102106-0034600
RNI LM1102106-0076745

OznacznieOpis
RNIizolacja zimnochronna do wymienników płytowych typu R z kauczuku nitrylowego

USZCZELKI DO WYMIENNIKÓW CIEPŁA P-Line

uszczelki SILICONE
TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
GST P-080-1P.S2701-0001265
GST P-100-1P.S2701-0002310
GST P-125-1P.S2701-0003310
GST P-125-2P.S2701-0004310
GST P-150-1P.S2701-0005355
GST P-150-2P.S2701-0006355
GST P-200-1P.S2701-0007400
GST P-200-2P.S2701-0008400
GST P-200-4P.S2701-0009400
GST P-250-1P.S2701-0010445
GST P-250-2P.S2701-0011445
GST P-250-4P.S2701-0012445

uszczelki VITON
TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
GST P-080-1P.F2701-0013930
GST P-100-1P.F2701-00141280
GST P-125-1P.F2701-00151590
GST P-125-2P.F2701-00161590
GST P-150-1P.F2701-00172030
GST P-150-2P.F2701-00182030
GST P-200-1P.F2701-00192915
GST P-200-2P.F2701-00202915
GST P-200-4P.F2701-00212915
GST P-250-1P.F2701-00224810
GST P-250-2P.F2701-00234810
GST P-250-4P.F2701-00244810

komplet 2 uszczelek oraz 2 o-ringów


PODPORY DO WYMIENNIKÓW

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
MNT JAD (K) 3.18 EE2202-0002620
MNT JAD (K) 5.36 EE2202-0005620
MNT JAD (K) 6.50 EE2202-0008620
MNT JAD X(K) 2.11 FF2201-0002620
MNT JAD X(K) 2.11 MF2201-0077620
MNT JAD X(K) 2.11 BF2201-0083620
MNT JAD X(K) 3.18 FF2201-0005620
MNT JAD X(K) 3.18 MF2201-0080620
MNT JAD X(K) 3.18 BF2201-0086620
MNT JAD X(K) 5.38 FF2201-0014620
MNT JAD X(K) 5.38 MF2201-0011620
MNT JAD X(K) 5.38 BF2201-0089620
MNT JAD X(K) 6.50 FF2201-0020620
MNT JAD X(K) 6.50 MF2201-0017620
MNT JAD X(K) 6.50 BF2201-0092620
MNT JAD X(K) 9.88 FF2201-0035665
MNT JAD X(K) 9.88 MF2201-0032665
MNT JAD X(K) 9.88 BF2201-0095665
MNT JAD X(K) 12.114 FF2201-0050710
MNT JAD X(K) 12.114 MF2201-0056710
MNT JAD X(K) 12.114 BF2201-0098710

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
MNT LA2204-0002180
MNT LB2204-0005225
MNT LC2204-0014665
MNT LM2204-0016665
MNT LC2204-0014665
MNT LE2204-0021885
MNT LH2204-0020225
MNT LJ2204-0022225


RURKI DYSTRYBUCYJNE

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
RDS RA14/RA22/RA34-402415-0026135
RDS RA14/RA22/RA34-502415-0027135
RDS RA14/RA22/RA34-602415-0028135
   
RDS RB31/RB47/RB60-402415-0019135
RDS RB31/RB47/RB60-502415-0020135
RDS RB31/RB47/RB60-602415-0021135
RDS RB31/RB47/RB60-702415-0022135
RDS RB31/RB47/RB60-802415-0023135
RDS RB31/RB47/RB60-902415-0024135
RDS RB31/RB47/RB60-1002415-0025135
   
RDS RC110-402415-0002180
RDS RC110-502415-0003180
RDS RC110-602415-0004180
RDS RC110-702415-0005180
RDS RC110-802415-0006180
RDS RC110-902415-0007180
RDS RC110-1002415-0008180


ŚRUBUNKI GWINTOWANE

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
CTH 2 1/2"2403-0041180
CTH 2”2403-0035135
CTH 5/4”2403-002975
CTH 1”2403-002665
CTH 3/4”2403-002355

OznacznieOpis
CTHśrubunek gwintowany

ŚRUBUNKI DO WSPAWANIA

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
CWD 2 1/2"2403-0038180
CWD 2”2403-0017135
CWD 5/4”2403-001175
CWD 1”2403-000865
CWD 3/4”2403-000555

OznacznieOpis
CWDśrubunek do wspawania

 

Sugerowana cena z rabatem na początek współpracy:
Suggested startup price with discount:

nr kat. *P* netto PLN