Cennik
  Wymienniki Ciepła - Akcesoria

IZOLACJE DO WYMIENNIKÓW CIEPŁA JAD

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
PFI JAD X(K) 2.11.08.682101-0005285
PFI JAD X(K) 2.112101-0004285
PFI JAD (K) 3.182101-0021330
PFI JAD X(K) 3.18.08.752101-0007330
PFI JAD X(K) 3.182101-0006330
PFI JAD (K) 5.362101-0022330
PFI JAD X(K) 5.38.08.712101-0009330
PFI JAD X(K) 5.382101-0008330
PFI JAD (K) 6.502101-0024380
PFI JAD (K) 6.502101-0024380
PFI JAD X(K) 6.50.08.722101-0012380
PFI JAD X(K) 6.502101-0011380
PFI JAD X(K) 6.502101-0011380
PFI JAD X(K) 9.88.08.652101-0015425
PFI JAD X(K) 9.88.08.852101-0016425
PFI JAD X(K) 9.882101-0014425
PFI JAD X(K) 9.882101-0014425
PFI JAD X(K) 12.114.08.502101-0018705
PFI JAD X(K) 12.114.08.602101-0019705
PFI JAD X(K) 12.114.08.752101-0020705
PFI JAD X(K) 12.1142101-0017705
PFI JAD X(K) 12.1142101-0017705
PFI S0 X(K)2101-0010330
PFI S1 (K)2101-0025330
PFI S1 X(K)2101-0013330
PHI H1 (K)2101-0002285

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
AMWI JAD X(K) 2.11.08.682101-00761310
AMWI JAD X(K) 2.112101-00771310
AMWI JAD (K) 3.182101-00781360
AMWI JAD X(K) 3.18.08.752101-00791455
AMWI JAD X(K) 3.182101-00801455
AMWI JAD (K) 5.362101-00811455
AMWI JAD X(K) 5.38.08.712101-00821455
AMWI JAD X(K) 5.382101-00831455
AMWI JAD (K) 6.502101-00841590
AMWI JAD (K) 6.502101-00841590
AMWI JAD X(K) 6.50.08.722101-00851590
AMWI JAD X(K) 6.502101-00861590
AMWI JAD X(K) 6.502101-00861590
AMWI JAD X(K) 9.88.08.652101-00871640
AMWI JAD X(K) 9.88.08.852101-00881640
AMWI JAD X(K) 9.882101-00891640
AMWI JAD X(K) 9.882101-00891640
AMWI JAD X(K) 12.114.08.502101-00901735
AMWI JAD X(K) 12.114.08.602101-00911735
AMWI JAD X(K) 12.114.08.752101-00921735
AMWI JAD X(K) 12.1142101-00931735
AMWI JAD X(K) 12.1142101-00931735
AMWI S0 X(K)2101-00951455
AMWI S1 (K)2101-00961455
AMWI S1 X(K)2101-00971455

OznacznieOpis
PFI pianka poliuretanowa 135°C
AMWIwełna mineralna pokryta aluminium 250°C
EFIetylenowa pianka izolacyjna pokryta poliestrem


IZOLACJE DO PŁYTOWYCH LUTOWANYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA L-line i LUNA

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LA12-10-202102-0699425
APFI LA12-21-402102-0700425
APFI LA12-41-602102-0701425
   
APFI LA14-10-202102-0042425
APFI LA14-21-402102-0043425
APFI LA14-41-602102-0044425
   
APFI LA22-10-202102-0046450
APFI LA22-21-402102-0047450
APFI LA22-41-602102-0048450
   
APFI LA34-10-202102-0387475
APFI LA34-21-402102-0388475
APFI LA34-41-602102-0389475
   
APFI LH40-10-202102-0782475
APFI LH40-21-402102-0783475
APFI LH40-41-602102-0784475
   
APFI LM110-10-202102-0772640
APFI LM110-21-402102-0773705
APFI LM110-41-602102-0774755
APFI LM110-61-802102-0775825
APFI LM110-81-1002102-0776870
APFI LM110-101-1202102-0777940
APFI LM110-121-1402102-0778990
APFI LM110-141-1602102-07791055
APFI LM110-161-1802102-07801105
APFI LM110-181-2002102-07811175

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LB31-10-202102-0050425
APFI LB31-21-402102-0051450
APFI LB31-41-602102-0052475
APFI LB31-61-802102-0053495
APFI LB31-81-1002102-0054520
APFI LB31-101-1202102-0055545
APFI LB31-121-1402102-0056565
APFI LB31-141-1502102-0057590
   
APFI LB47-10-202102-0058495
APFI LB47-21-402102-0059545
APFI LB47-41-602102-0060565
APFI LB47-61-802102-0061610
APFI LB47-81-1002102-0062640
APFI LB47-101-1202102-0063680
APFI LB47-121-1402102-0064705
APFI LB47-141-1502102-0065755
   
APFI LB60-10-202102-0066610
APFI LB60-21-402102-0067660
APFI LB60-41-602102-0068705
APFI LB60-61-802102-0069755
APFI LB60-81-1002102-0070795
APFI LB60-101-1202102-0071845
APFI LB60-121-1402102-0072895
APFI LB60-141-1502102-0073940

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
APFI LC110-10-202102-0074640
APFI LC110-21-402102-0075705
APFI LC110-41-602102-0076755
APFI LC110-61-802102-0077825
APFI LC110-81-1002102-0078870
APFI LC110-101-1202102-0079940
APFI LC110-121-1402102-0080990
APFI LC110-141-1602102-00811055
APFI LC110-161-1802102-00821105
APFI LC110-181-2002102-04631175
   
APFI LC170-10-202102-0338990
APFI LC170-21-402102-03391055
APFI LC170-41-602102-03401125
APFI LC170-61-802102-03411195
APFI LC170-81-1002102-03421270
APFI LC170-101-1202102-03431340
APFI LC170-121-1402102-03441405
APFI LC170-141-1602102-03451475
APFI LC170-161-1802102-03461550
APFI LC170-181-2002102-04641620
   
APFI LJ30-10-202102-0864425
APFI LJ30-21-402102-0865425
APFI LJ30-41-602102-0866425
   
APFI LD235-202102-08371175
APFI LD235-302102-08381220
APFI LD235-402102-08391270
APFI LD235-502102-08401310
APFI LD235-602102-08411360
APFI LD235-702102-08421405
APFI LD235-802102-08431455
APFI LD235-902102-08441500
APFI LD235-1002102-08451550
APFI LD235-1102102-08461590
APFI LD235-1202102-08471640
APFI LD235-1302102-08481690
APFI LD235-1402102-08491735
APFI LD235-1502102-08501785
APFI LD235-1602102-08511825
APFI LD235-1702102-08521875
APFI LD235-1802102-08531920
APFI LD235-1902102-08541970
APFI LD235-2002102-08552015
APFI LD235-2102102-08562065
APFI LD235-2202102-08572105
APFI LD235-2302102-08582155
APFI LD235-2402102-08592200
APFI LD235-2502102-08602250
APFI LD235-2602102-08612295
APFI LD235-2702102-08622340
APFI LD235-2802102-08632385
   
APFI LE400-402102-07991875
APFI LE400-502102-08001970
APFI LE400-602102-08012065
APFI LE400-702102-08022155
APFI LE400-802102-08032250
APFI LE400-902102-08042340
APFI LE400-1002102-08052435
APFI LE400-1102102-08062530
APFI LE400-1202102-08072620
APFI LE400-1302102-08082715
APFI LE400-1402102-08092810
APFI LE400-1502102-08102900
APFI LE400-1602102-08112995
APFI LE400-1702102-08123090
APFI LE400-1802102-08133180
APFI LE400-1902102-08143280
APFI LE400-2002102-08153375
APFI LE400-2102102-08163465
APFI LE400-2202102-08173560
APFI LE400-2302102-08183650
APFI LE400-2402102-08193745
APFI LE400-2502102-08203840
APFI LE400-2602102-08213930
APFI LE400-2702102-08224025
APFI LE400-2802102-08234120
APFI LE400-2902102-08244210
APFI LE400-3002102-08254305
APFI LE400-3102102-08264400
APFI LE400-3202102-08274490
APFI LE400-3302102-08284585
APFI LE400-3402102-08294675
APFI LE400-3502102-08304770
APFI LE400-3602102-08314870
APFI LE400-3702102-08324960
APFI LE400-3802102-08335055
APFI LE400-3902102-08345150
APFI LE400-4002102-08355240
   
EPPI LB31-21-402102-0868310

OznacznieOpis
APFIpianka poliuretanowa pokryta aluminium 135°C
EPPIEPPI - foamed polypropylene 110°C


IZOLACJE DO PŁYTOWYCH LUTOWANYCH WYMIENNIKÓW CIEPŁA R-line

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
RNI RA12/RHA122106-0075260
RNI RA14/RHA142106-0003260
RNI RA22/RHA222106-0006285
RNI RA34/RHA342106-0009330
RNI RB31/RHB312106-0014380
RNI RB47/RHB472106-0019425
RNI RB60/RHB602106-0024475
RNI RC110/RHC1102106-0034640
RNI LM1102106-0076790

OznacznieOpis
RNIizolacja zimnochronna do wymienników płytowych typu R z kauczuku nitrylowego

USZCZELKI DO WYMIENNIKÓW CIEPŁA P-Line

uszczelki SILICONE
TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
GST P-080-1P.S2701-0001285
GST P-100-1P.S2701-0002330
GST P-125-1P.S2701-0003330
GST P-125-2P.S2701-0004330
GST P-150-1P.S2701-0005380
GST P-150-2P.S2701-0006380
GST P-200-1P.S2701-0007425
GST P-200-2P.S2701-0008425
GST P-200-4P.S2701-0009425
GST P-250-1P.S2701-0010475
GST P-250-2P.S2701-0011475
GST P-250-4P.S2701-0012475

uszczelki VITON
TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
GST P-080-1P.F2701-0013990
GST P-100-1P.F2701-00141360
GST P-125-1P.F2701-00151690
GST P-125-2P.F2701-00161690
GST P-150-1P.F2701-00172155
GST P-150-2P.F2701-00182155
GST P-200-1P.F2701-00193090
GST P-200-2P.F2701-00203090
GST P-200-4P.F2701-00213090
GST P-250-1P.F2701-00225100
GST P-250-2P.F2701-00235100
GST P-250-4P.F2701-00245100

komplet 2 uszczelek oraz 2 o-ringów


PODPORY DO WYMIENNIKÓW

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
MNT JAD (K) 3.18 EE2202-0002660
MNT JAD (K) 5.36 EE2202-0005660
MNT JAD (K) 6.50 EE2202-0008660
MNT JAD X(K) 2.11 FF2201-0002660
MNT JAD X(K) 2.11 MF2201-0077660
MNT JAD X(K) 2.11 BF2201-0083660
MNT JAD X(K) 3.18 FF2201-0005660
MNT JAD X(K) 3.18 MF2201-0080660
MNT JAD X(K) 3.18 BF2201-0086660
MNT JAD X(K) 5.38 FF2201-0014660
MNT JAD X(K) 5.38 MF2201-0011660
MNT JAD X(K) 5.38 BF2201-0089660
MNT JAD X(K) 6.50 FF2201-0020660
MNT JAD X(K) 6.50 MF2201-0017660
MNT JAD X(K) 6.50 BF2201-0092660
MNT JAD X(K) 9.88 FF2201-0035705
MNT JAD X(K) 9.88 MF2201-0032705
MNT JAD X(K) 9.88 BF2201-0095705
MNT JAD X(K) 12.114 FF2201-0050755
MNT JAD X(K) 12.114 MF2201-0056755
MNT JAD X(K) 12.114 BF2201-0098755

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
MNT LA2204-0002195
MNT LB2204-0005240
MNT LC2204-0014705
MNT LM2204-0016705
MNT LC2204-0014705
MNT LE2204-0021940
MNT LH2204-0020240
MNT LJ2204-0022240


RURKI DYSTRYBUCYJNE

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
RDS RA14/RA22/RA34-402415-0026145
RDS RA14/RA22/RA34-502415-0027145
RDS RA14/RA22/RA34-602415-0028145
   
RDS RB31/RB47/RB60-402415-0019145
RDS RB31/RB47/RB60-502415-0020145
RDS RB31/RB47/RB60-602415-0021145
RDS RB31/RB47/RB60-702415-0022145
RDS RB31/RB47/RB60-802415-0023145
RDS RB31/RB47/RB60-902415-0024145
RDS RB31/RB47/RB60-1002415-0025145
   
RDS RC110-402415-0002195
RDS RC110-502415-0003195
RDS RC110-602415-0004195
RDS RC110-702415-0005195
RDS RC110-802415-0006195
RDS RC110-902415-0007195
RDS RC110-1002415-0008195


ŚRUBUNKI GWINTOWANE

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
CTH 2 1/2"2403-0041195
CTH 2”2403-0035145
CTH 5/4”2403-002980
CTH 1”2403-002670
CTH 3/4”2403-002360

OznacznieOpis
CTHśrubunek gwintowany

ŚRUBUNKI DO WSPAWANIA

TYPNr KatalogowyCena Netto
[PLN]
CWD 2 1/2"2403-0038195
CWD 2”2403-0017145
CWD 5/4”2403-001180
CWD 1”2403-000870
CWD 3/4”2403-000560

OznacznieOpis
CWDśrubunek do wspawania

Sugerowana cena z rabatem na początek współpracy:
Suggested startup price with discount:

nr kat. *P* netto PLN